Menu

Razem możemy więcej

10.12.2022 to data pierwszego otwartego spotkania Klubu Biznesu MSP Avangarda. Otwieramy się szeroko dla Was, zapraszając do uczestnictwa w wydarzeniu, podczas którego nie zabraknie wiedzy oraz nie zabraknie niespodzianek.

Chcemy pokazać Wam jak wyglądają nasze spotkania, które zawsze mają 3 elementy:
- wiedza za darmo i wymiana doświadczeń z ekspertami z rynku
- niespodzianka w formie innowacyjnej prezentacji produktu, usługi
- networking i biznesowe dyskusje

Plan najbliższego spotkania zapowiada się iście zachwycająco, a biletem na spotkanie jest posiadanie aktywnej działalności gospodarczej

Zostaw nam swojego maila, aby otrzymać więcej materiałów po spotkaniu oraz abyśmy byli w kontakcie.

Będziemy wysyłać Ci istotne biznesowo analizy i obserwacje rynkowe oraz poinformuje o biznesowych wydarzeniach dla profesjonalistów.

12.00 - Otwarcie Spotkania
Jacka Czauderna wprowadzi nas w spotkanie i opowie o klubie, misji i tym jak on buduje biznes, jakie są dzisiaj dobre praktyki biznesu, co warto a czego nie warto. Dlaczego Możemy więcej to hasło przewodnie naszego spotkania.

12.20
dr Łukasz Grużewski na przykładzie realizowanych projektów powie o zarządzaniu 4.0 oraz zarządzaniu po kompetencjach, jaki odpowiedź na optymalizację w czasach kryzysu

12.40
Gościem honorowym będzie Rektor Uczelni Nauk Społecznych dr Piotr Domżał powie, dlaczego edukacja powinna, a nawet musi dziś jak nigdy wcześniej dostosować się do zmieniającego otoczenia i w jaki sposób każdy lider, mesendżer może to zrobić, czyli jak być liderem przyszłości.

13.00
Jakub Pawłaszek współtwórca marki MushUp www.mushup.com opowie o korzyściach stosowania grzybów leczniczych/funkcjonalnych w codziennym życiu:
poprawa pamięci i koncentracji, większa wydolność tlenowa i wzrost odporności, a to tylko niektóre ich zastosowania. Zaletą MushUp jest możliwość łączenia go z pożywieniem i napojami, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalny poczęstunek o turbo działaniu

13.20
Wydarzenie uświetni Tomasz Drwal, pierwszy polski zawodnik MMA, który walczył dla największej na świecie organizacji UFC oraz twórca popularnego podcastu Na Pieńku z Drwalem https://www.youtube.com/@TomaszDrwal . Pan Tomek jest również twórcą kraftowych alkoholi klasy premium https://lumberhill.pl/ wytwarzanych według tradycyjnych receptur. Opowie on o procesie ich powstawania oraz różnicach w porównaniu do zwykłego alkoholu. Przygotowana zostanie również możliwość degustacji jego trunków.

13.45
Networking, biznesowa kawa

Zapisz się!

Zostaw nam swojego maila, aby otrzymać więcej materiałów po spotkaniu oraz abyśmy byli w kontakcie.

Będziemy wysyłać Ci istotne biznesowo analizy i obserwacje rynkowe oraz poinformuje o biznesowych wydarzeniach dla profesjonalistów.

×